Helsinki

Pohjoisesplanadi 35 Aa, FI-00100 Helsinki, Finland
hellohelsinki@digitalistgroup.com

Myyntitiedustelut

Mikko Sjöblom
Mikko Sjöblom
Head of Sales, Managing Partner
+358 44 273 3188
mikko.sjoblom@digitalistgroup.com

Esa Nettamo
Esa Nettamo
Chief Design Officer
+358 40 543 1195
esa.nettamo@digitalistgroup.com

 

Joona Mäntyvaara
Joona Mäntyvaara
Business Director
+358 40 158 7949
joona.mantyvaara@digitalistgroup.com

 

Stockholm

Östermalmsgatan 26A, 114 26 Stockholm, Sweden
hellostockholm@digitalistgroup.com

Myyntitiedustelut

Elsa Victorin
Elsa Victorin
Head of Brand Development
+46 70 963 27 26
elsa.victorin@grow.eu
Liselotte Tingvall
Liselotte Tingvall
Innovation & Packaging
+46 70 476 31 34
liselotte@grow.eu

 

Magnus Leijonborg
Magnus Leijonborg
Head of Data and Technology
+46 76 315 84 22
magnus.leijonborg@digitalistgroup.com
Isabelle Dahlborg Lidström
Isabelle Dahlborg Lidström
Creative Director, Head of Design
+46 70 964 70 64
isabelle@grow.eu

 

London

5th Floor, 8-12 Camden High Street, London NW1 0JH
hellolondon@digitalistgroup.com

Myyntitiedustelut

Mikko Sjöblom
Mikko Sjöblom
Head of Sales, Managing Partner
+358 44 273 3188
mikko.sjoblom@digitalistgroup.com

 

Vancouver

#500 – 123 Cambie Street, Vancouver,
British Columbia V6B 1B8, Canada
hellovancouver@digitalistgroup.com

Myyntitiedustelut

 

 

Investoija- ja mediayhteydet

Petteri Poutiainen, CEO
petteri.poutiainen@digitalistgroup.com

Mervi Södö, CFO
mervi.sodo@digitalistgroup.com

 

Henkilöstön sähköpostit ovat muodossa
etunimi.sukunimi@digitalistgroup.com